Pink42 Ministudio2

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Pink42 Ministudio2 Boedapest appartement ligt binnen 2 km afstand van het treinstation Nyugati en op 5 minuten loopafstand van het Rotsziekenhuis. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Dit appartement heeft een zitruimte en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in de accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en handdoeken aanwezig in de badkamer.

Pink42 Ministudio2 appartement bevat een complete keuken met faciliteiten.

Dit appartement van 20 m² is binnen 2 km afstand van de Citadel van Boeda en binnen 2,1 km afstand van het Hongaars parlementsgebouw gevestigd. Pink42 Ministudio2 appartementen zijn ook binnen een paar straten van het Vissersbastion gesitueerd. Het Terror Háza Múzeum is binnen een autorit van 10 minuten vanaf het 1-badkamer appartement genesteld. Deze accommodatie is vlakbij Déli pályaudvar metrostation - het is op 300 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Pink42 Ministudio2 Boedapest
Budacastle Sunset View
Mobiele prijsaanbieding

Budacastle Sunset View

367 m van de accommodatie
Heart & Cherry Residency
Mobiele prijsaanbieding

Heart & Cherry Residency

8.5
Fantastisch 116 beoordelingen
395 m van de accommodatie
USD 84 USD 76
per nacht
Castel Of Buda
Mobiele prijsaanbieding

Castel Of Buda

496 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    24 km

    Treinstations

    Deli Railway Station
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerEG24090098
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Pink42 Ministudio2 appartement te vinden?
      Pink42 Ministudio2 appartement is in de Döhren wijk gesitueerd, op 25 minuten lopen van de Citadel van Boeda.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Pink42 Ministudio2 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Pink42 Ministudio2 appartement zijn onder andere het Terror Háza Múzeum, de Citadel van Boeda, het Hongaars parlementsgebouw.
    • Hoeveel kost het om bij Pink42 Ministudio2 appartement te verblijven?
      De huurprijs van Pink42 Ministudio2 appartement is €87.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Ruszwurm Cukraszda en Mini Buda Coffee & Cake restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Pink42 Ministudio2 appartement?
      Bij Pink42 Ministudio2 appartement vinden gasten een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Pink42 Ministudio2 appartement?
      Pink42 Ministudio2 appartement heeft een totale oppervlakte van 20 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    24 km

    Treinstations

    Deli Railway Station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Pink42 Ministudio2 Boedapest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten